لیزر موهای زائد در مقابل کوروناویروس

چطور می توانم حین مراجعه برای لیزر موهای زائد در مقابل کوروناویروس از خودم محافظت کنم؟

چطور می توانم حین مراجعه برای لیزر موهای زائد در مقابل کوروناویروس از خودم محافظت کنم؟

• دست های خود را قبل و بعد از لیزر موهای زائد بشویید.

دست های خود را به طور مرتب با آب و صابون بشویید یا ضدعفونی کنید. شستن دستها حتما باید با آب و صابون و یا ضدعفونی کننده های مناسب انجام گیرد. اغلب کلینیک ها این ضدعفونی کننده ها را به دیوارها نصب کرده‌اند تا همه افراد بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

• پیش از جلسه لیزر مو، مجاری تنفسی خود را نسبت به ورود ویروس ایمن کنید.

تقریباً در تمام کلینیک های زیبایی درمانی از جمله لیزر موهای زائد، ماسک های بهداشتی به طور رایگان به مراجعین داده می شود تا از ورود ویروس به بینی و دهان آنها جلوگیری شود. در صورتی که عطسه یا سرفه می‌کنید حتماً باید بینی و دهان خود را با ماسک بپوشانید تا جلوی پخش شدن ویروس گرفته شود. هرگز بینی و دهان خود را با آستین لباس یا روسری و چادر خود نپوشانید چون در صورتی که به ویروس آغشته شود؛ هم خودتان را درگیر خواهد کرد و هم ویروس را به دیگران منتقل می کنید. بنابراین در صورتی که به مکان‌های عمومی مانند کلینیک لیزر موهای زائد مراجعه می‌کنید؛ فقط با استفاده از دستمال یا ماسک‌های مخصوص که می‌توانید بعد از مراجعه به منزل آنها را دور بیندازید؛ مجاری تنفسی خود را بپوشانید.

• هنگام مراجعه به کلینیک برای لیزر موهای زائد، فاصله خود را با افراد دیگر حفظ کنید.

متاسفانه دوره نهان ویروس کرونا در افراد مختلف متفاوت است. بنابراین حتی افرادی که علائمی مانند سرفه یا تب نداشته باشند نیز ممکن است به کرونا ویروس مبتلا باشند. در صورتی که به کلینیک لیزر مو یا هر مکان عمومی دیگری مراجعه می کنید؛ حداقل یک متر فاصله بین خود و افراد دیگر در نظر بگیرید تا از انتقال کرونا ویروس به بدن شما جلوگیری شود.

• حین جلسات لیزر مو، از مالیدن یا خاراندن چشم ها، بینی و دهان خود به شدت خودداری کنید.

دستان شما به علت لمس کردن سطوح مختلف، بیشتر در معرض کرونا ویروس قرار خواهند داشت. بنابراین زمانی که از منزل خارج می شوید پیش از شستن دست ها و ضدعفونی کردن آنها هرگز چشم ها، بینی و دهان خود را لمس نکنید. کرونا ویروس از طریق مایعات بدن مانند اشک‌چشم یا آب دهان به راحتی وارد سیستم بدن شما خواهد شد. اما در صورتی که مراقب باشید و دست های خود را به طور مکرر بشویید و به چشم ها یا دهان خود نزنید؛ احتمال وارد شدن کرونا ویروس به بدن به حداقل می‌رسد.
امید واریم که مطلب چطور می توانم حین مراجعه برای لیزر موهای زائد در مقابل کوروناویروس از خودم محافظت کنم؟ برای شما مفید بوده باشید. لطفا این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لیزر موهای زائد اصفهان

خدمات مراقبت و زیبایی پوست

مرکز لیزر دکتر محمدرضا حاجیان

لیزر موهای زائد اصفهان

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و اطلاعات تماس به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.